Chci se objednat

AKTUALIZACIA: UPOZORNENIE PRE PACIENTOV

17.03.2020
AKTUALIZACIA: UPOZORNENIE PRE PACIENTOV
Vážení pacienti, milí spoluobčania,
 
venujte, prosím, pozornosť nasledujúcemu oznámeniu.
 
Veľmi si vážime Vašu neutíchajúcu priazeň, avšak už od pondelka 16.3.2020 sme prešli do núdzového režimu a sme nútení uskutočniť i ďalšie úpravy prevádzky. Vzhľadom na výzvu vlády SR z 15.3.2020 sme obmedzili plánované neakútne výkony a momentálne zabezpečujeme výlučne neodkladnú zdravotnú starostlivosť.
 
Všetkých pacientov, ktorých plánované zákroky môžu byť bez ujmy na zdraví odložené, postupne kontaktujeme a dohadujeme nové termíny. Avšak i v súčasnosti sme Vám plne k dispozícii v núdzovom režime po predchádzajúcom telefonickom objednaní - všetky nevyhnutné kontroly, akútne stavy a ďalšie výkony v režime neodkladnej starostlivosti, radi poskytneme.
 
Ako sme Vás informovali už skôr, naše pracovisko dodržiava všetky najprísnejšie epidemiologické opatrenia a všetci naši zdravotníci sú v tomto neľahkom čase pripravení na nevyhnutnú pomoc v boji s koronavírusom. Vždy sme sa v prvom rade starali a staráme o Vás a náš vlastný komfort bol a je, vždy až na druhom mieste. A tak to bude i naďalej.
 

Spoločne všetko zvládneme!

Vaši Sokolíci!