Chcem sa objednať

Rozširujeme náš chirurgický tím

10.08.2021
Rozširujeme náš chirurgický tím

S ohľadom na neustále stúpajúce počty pacientov na ambulantné vyšetrenia a operačné zákroky rozširujeme v Očnom centre Sokolík náš lekársky a chirurgický tím o jedného z najlepších očných chirurgov na Slovensku, MUDr. Radovana Piovarčiho.

 

MUDr. Radovan Piovarči pôsobí ako primár našej sesterskej kliniky Neovízia od jej založenia a v Očnom centre Sokolík bude najnovšie pôsobiť ako externý očný chirurg a konzultant. Je skúseným očným chirurgom, ktorý se venuje chirurgii predného a zadného segmentu, kataraktovej a refrakčnej chirurgii. Vykonal už viac ako 10 000 laserových operačných zákrokov, viac ako 15 000 operácií sivého zákalu a operácií prelex a takmer 2000 operácií sietnice.

„Som veľmi rád, že sa jeden z najskúsenejších chirurgov na Slovensku stáva súčasťou nášho tímu. Týmto krokom budeme schopní zvýšiť kapacitu nášho centra, posunúť erudíciu našich lekárov a zároveň rozšíriť spektrum poskytovanej zdravotnej starostlivosti,“ hovorí primár Očného centra Sokolík, MUDr. Ján Sokolík jr. a dodáva, že tento krok je ďalším významným míľnikom v histórii očného centra, ktoré poskytuje zdravotnú starostlivosť v odbore oftalmológia celému Trenčianskemu kraju už viac ako 12 rokov.

Riaditeľ Očného centra Sokolík, Mgr. Adam Janek, MHA, MBA, dopĺňa: „Pacientom naďalej môžeme garantovať modernú diagnostiku a následný operačný zákrok v komfortnej čakacej dobe. Zároveň najnovšie budeme schopní riešiť takmer všetku škálu očných ochorení priamo u nás na klinike. Ako najväčší súkromný poskytovateľ v Trenčianskom kraji so starostlivosťou plne hradenou zdravotnými poisťovňami sa neustále snažíme vylepšovať naše služby pre pacientov. Už teraz som si istý, že pán primár Piovarči nám tento cieľ úplne isto pomôže naplniť.”