Chcem sa objednať

Riaditeľ Adam Janek oslavuje 5. výročie v Očnom centre Sokolík

19.11.2021
Riaditeľ Adam Janek oslavuje 5. výročie v Očnom centre Sokolík

Náš pán riaditeľ Adam Janek tento rok oslavuje 5. výročie v Očnom centre Sokolík. Pred piatimi rokmi prijal výzvu a posadil sa tzv. na dve stoličky, keď sa popri funkcii riaditeľa v Očnom centre Praha stal zároveň aj riaditeľom nášho očného centra.

Za uplynulých 5 rokov sa naša klinika pod jeho vedením posunula o veľký kus ďalej.

A ako sám vníma úspech a načo je najviac hrdý?

Hrdý som v podstate/de facto na všetko, čím sme za posledné roky prešli – od výstavby novej kliniky cez reštrukturalizáciu personálu až k reorganizácii poskytovania zdravotnej starostlivosti. Očné centrum Sokolík je najväčším neštátnym poskytovateľom oftalmologickej starostlivosti v Trenčianskom kraji a jedným z najväčších na Slovensku.

Najviac som však hrdý na všetkých svojich kolegov, pretože odborne aj ľudsky odvádzajú úžasnú prácu, a zároveň im patrí najväčšie poďakovanie. Svoj pracovný týždeň rozdeľujem spravodlivo medzi obe kliniky a nájdem si čas byť aj uprostred diania, v rámci recepcie, v ambulanciách, na operačných sálach.....
A vidieť to, ako sa kolegovia správajú ku každému pacientovi, ako by to bol ich najmilší člen rodiny, a to je pre mňa asi tá najväčšia odmena. Máme silnú firemnú kultúru a nenájdete medzi nami nikoho, kto by neťahal za jeden povraz, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne.

Pán riaditeľ Janek tento rok vlastne oslávil dvojité výročie – 10 rokov v OCP a 5 rokov u Sokolíkov. Celý tým mu veľmi blahoželá a tešíme sa na ďalšie výzvy pod jeho vedením!

Sokolík riaditel