Chcem sa objednať

Jana Škodová a Mária Mihalíková
sesternice po operácii PRELEX

PRELEX

"Som šťastná, že som stretla takých super ľudí - patrí vám veľká VĎAKA!"

Dve úžasné ženy, a zároveň sesternice, pani Jana Škodová a pani Mária Mihalíková, sa spoločne rozhodli zbaviť sa okuliarov. Aby sa navzájom podporili, podstúpili operácie spolu, v rovnaký deň.

Pri prvom oku sa obe báli, ale vďaka atmosfére a smiechu na klinike vraj na strach rýchlo zabudli. Na druhé oko už išli bez strachu, natešené a priniesli nám na oslavu nášho 10. výročia i krásne prianie a napečené dobroty. Teraz si už naplno užívajú nové „TRIFOKÁLNE VIDENIE“ bez okuliarov!

Aké boli ich pocity u nás v Očnom centre Sokolík?

Jana Škodová, po operácii PRELEX s trifokálnou šošovkou AT LISA

„Pred operáciou som sa strašne bála, s kolegyňou sme sa posmeľovali. No prebehlo to bezbolestne, takže na druhé oko už to bolo s úsmevom a bez strachu. Som spokojná na 1***, nemám čo dodať. Prekvapil ma milý prístup od recepcie až po operačnú sálu. Personál skrátka TOP 1. Pán primár MUDr. Sokolík milý, operácia v príjemnom prostredí. S takýmto prístupom sa tak často nestretnem. Nech vám to zostane! Takže všade budem chváliť a určite odporučím. Moje kamarátky čakajú, čo im poviem, tiež sú odhodlané dať si upraviť zrak!"

Mária Mihalíková, po operácii PRELEX s trifokálnou šošovkou AT LISA

„Pred operáciou strach, oči sú oči, počas operácie príjemná hudba, pokojný hlas pána primára. A po operácii? Super! Som spokojná so všetkým! Od vstupu až po odchod. Príjemné sestričky, s úsmevom a humorom som zabudla aj na strach. Druhé oko - no žiadny strach. Prístup personálu a aj pána primára MUDr. Jána Sokolíka počas operácie - úžas. Som šťastná, že som stretla takých super ľudí - patrí vám veľká VĎAKA! Určite odporučím všetkým v mojom okolí, lebo v dnešnej dobe je to vzácnosť. VEĽKÉ ĎAKUJEM!”

I my veľmi pekne ďakujeme! Za všetko - za dôveru, za krásne slová i za prianie a napečené sladké pre náš tím. Sme radi, že ste u nás boli obe tak veľmi spokojné, a že si teraz môžete užívať nový pohľad na svet!