Chcem sa objednať

Sivý zákal ZEPTO™ technológiou

Očné centrum Sokolík patrí prvým súkromným pracoviskám na Slovensku, ktoré ZEPTO™ technológiu vyskúšalo v praxi. Jedná sa o najnovšiu technológiu, ktorá sa používa pri operáciách sivého zákalu a vnútroočných refrakčných operáciách.

Šetrnejšia, bezpečnejša a rýchlejša operácia

Chirurgovia a odborní lekári Očného centra Sokolík neustále prinášajú do rutinnej prevádzky najrôznejšie inovácie, ktoré zvyšujú bezpečnosť vykonávaných zákrokov a maximalizujú výsledok operácie. To spĺňa aj moderná ZEPTO™ technológia, ktorá je zároveň držiteľom amerického certifikátu FDA - organizácie zodpovednej za ochranu verejného zdravia a bezpečnosti výrobkov a technológií.

ZEPTO™ technológia je roboticky asistovaná operácia, ktorá pomáha chirurgovi počas najdôležitejšej časti operácie. Vďaka tomu je operácia pre vaše oko šetrnejšia, presnejšia a zároveň aj rýchlejšia ako pri súčasnej pulznej či laserovej technológii.

Cenová dostupnosť pre každého

Roboticky asistovanú operácií pomocou ZEPTO™ technológie si u nás v Očnom centre Sokolík môže dovoliť každý. Navyše je táto technológia cenovo dostupnejšie ako doterajšie laserové postupy.

Pre koho je ZEPTO ™ technológia vhodná?

"Pre každého pacienta, ktorý chce maximalizovať bezpečný priebeh a výsledok svoje operácie." Hovorí primár Očného centra Sokolík, MUDr. Ján Sokolík a dodáva: "Najmä by som ju odporučil pacientom, ktorí sa rozhodli pre implantáciu prémiových vnútroočných šošoviek, kde sú najvyššie požiadavky na presnosť každého kroku operácie. A ďalej i pacientom pri riešení ťažkých a komplikovaných prípadov šedého zákalu. "