Chcem sa objednať

Plastické operácie viečok

Znepríjemňujú vám život ovisnuté očné viečka? Robia vás staršími?

Nedovoľte im to!

 
V Očnom centre Sokolík vykonávame i plastické operácie viečok (tzv. blepharoplastika) a pomôžeme vám tak, aby bol váš pohľad opäť svieži a vyzerali ste mladistvo. 
 
Koža v oblasti očných viečok je najtenšia z celého tela a zároveň je v dôsledku neustáleho žmurkania a pohybu očí veľmi zaťažovaná. Preto v oblasti očných viečok dochádza k prvým viditeľným prejavom starnutia pleti. Postupne tak dochádza k strate elasticity kože a na očných viečkach sa vytvárajú kožné a tukové nadbytky, ktoré negatívne ovplyvňujú nielen vzhľad, ale majú vplyv i na kvalitu videnia či na väčšiu únavu a bolestivosť očí. 
 
Estetické operácie viečok sú vhodné pre ženy ako aj pre mužov. Operácia očných viečok odstráni nadbytočnú a ovisnutú kožu v oblasti viečok a pomôže i s podkožnými tukovými vačkami, žltkavými okrajmi viečok, ich postavením i tvarom. Po operácii sa koža okolo očí napne a oko sa odkryje. Získa sa tým výrazne mladistvejší vzhľad a zároveň sa zlepší videnie a rozšíri sa zorné pole viečok, ktoré poklesli vplyvom starnutia kože a straty jej elasticity. 
 
OC Sokolík plastické operácie viečok
 
Plastická operácia viečok sa vykonáva ambulantne miestnym znecitlivením. Operácia trvá približne 90 minút. Po operácii nie je ovplyvnené videnie a kozmetiku je opäť možné používať už po 2 týždňoch. 
 
konzultace