Chcem sa objednať

Prečo zvoliť OC Sokolík

Očné centrum Sokolík je súkromné očné centrum, ktoré poskytuje očnú zdravotnú starostlivosť už od roku 2010. Dlhodobou stratégiou Očného centra Sokolík je postupné rozvíjanie a rozširovanie ponuky služieb súvisiacich s očnými vyšetreniami a operáciami, ktoré korešpondujú s dynamickým rozvojom medicíny.

Od samotného založenia poskytujeme vysokú kvalitu operácií a vyšetrení, garatantovanú výborným technickým zázemím a excelentnými operatérmi. Odborným garantom Očného centra Sokolík je MUDr. Ján Sokolík, ml., ktorý v centre ročne vykoná viac ako 1000 operácií. Pri svojej práci sa riadime prísnymi najnovšími európskymi štandardmi v oblasti oftalmológie. 

Po celú dobu existencie Očného centra Sokolík je nosnou myšlienkou poskytovanie kvalitnej starostlivosti a ľudský prístup ku každému pacientovi, ktorý v Očnom centre Sokolík vždy bol, je a bude aj v budúcnosti na prvom mieste.

8 dôvodov prečo zvoliť Očné centrum Sokolík

1. Pacient je pre nás partnerom
Jednou zo základných hodnôt Očného centra Sokolík je, že sme pre pacienta partnerom! Chceme, aby sa u nás pacienti cítili nielen dobre, ale snažíme sa ku každému správať tak, ako by to boli naši rodičia či priatelia. Sme tu vždy pre pacienta a chceme, aby v nás mal vždy oporu ako po stránke odbornej, tak i ľudskej. V Očnom centre Sokolík vždy nájdete len pomyselné ceduľky na dverách "KLOPTE!".

2. Veríme tomu, čo robíme
Za kvalitou našej práce si stojíme a veríme tomu, čo robíme. Dôkazom je, že našu kliniku odporúčame ďalej a vyšetrenia aj operácie u nás podstupujú aj naši blízki, priatelia a známi.

3. Špecializované kataraktové centrum
Očné centrum Sokolík je jedným z prvých súkromných centier pre operácie sivého zákalu na území Slovenskej republiky. Ročne vykonáme viac ako tisíc operácií sivého zákalu a od založenia centra v roku 2010 sme vykonali viac ako 15.000 úspešných vnútroočných operácií.

4. Najmodernejšia technológia pre bezpečnosť pacienta
Naším cieľom je poskytovať pacientom tú najlepšiu a najúčinnejšiu starostlivosť. Preto neustále rozvíjame moderné postupy a investujeme do nových technológií tak, aby sme zvýšili bezpečie a komfort pre našich pacientov pri operácii a zároveň maximalizovali výsledok operácie. V súčasnej chvíli ponúkame našim pacientom najmodernejšie technológie ako je ZEPTO technológia (roboticky asistovaná operácie) a Save Vision System.

5. Podieľame sa na vývoji vnútroočných šošoviek
Dlhodobo úzko spolupracujeme s americkým výrobcom vnútroočných šošoviek Lenstec, ktorý vyrába vnútroočnej šošovky z najkvalitnejších a dlhodobo preverených materiálov. Vnútroočné šošovky Lenstec majú navyše ako jediné na svete unikátny stupňovanie po 0,25 dioptriách a umožňujú tak pacientovi presnejšie a kvalitnejšie videnie. Sme právom hrdí na to, že sa naši odborní lekári dokonca spolupodieľali na vývoji dvoch nových vnútroočných šošoviek, ktoré sú teraz implantované po celom svete.

6. Najmodernejšia technológia pre bezpečnosť pacienta

Naším cieľom je poskytovať pacientom tú najlepšiu a najúčinnejšiu starostlivosť a neustále celý proces a operáciu samotnú posúvať k väčšej dokonalosti. Preto neustále rozvíjame moderné postupy a investujeme do nových technológií tak, aby sme zvýšili bezpečie a komfort pre našich pacientov pri operácii. V súčasnosti ponúkame našim pacientom najmodernejšie technológie ako je ZEPTO (roboticky asistovaná operácia) a Save Vision System.

7. Neustále sa vzdelávame

Neustále sa vzdelávame a sledujeme nové trendy tak, aby sme udržali krok s celosvetovým rozvojom očného lekárstva, ale predovšetkým aby sme našim pacientom poskytovali len tú najlepšiu a najmodernejšie starostlivosť. Zároveň aj naši odborníci odovzdávajú svoje vedomosti a skúsenosti vrátane výsledkov Očného centra Sokolík ďalej svojim kolegom, a to ako na kongresoch v Českej republike, tak aj v Európe a Amerike.

Tešíme sa na Vás!