PREVÁDZKA NEOBMEDZENÁ

Chcem sa objednať

Tovar na predaj

Pre zaistenie komplexnej očnej starostlivosti je po novom súčasťou našej ponuky aj predaj sortimentu tovaru, ktorý súvisí s našou zdravotnou starostlivosťou.

Všetky výrobky sú ihneď na predaj na recepcii Očného centra Sokolík.

Macushield

Macushield

Doplnok stravy, ktorý obsahuje tri makulárne karotenoidy na podporu zraku: Luteín, Zeaxantín a Mezo-Zeaxantín. Overený patentovaný preparát na ochranu sietnice v centrálnej časti makuly. Vhodný pred a po operácii sivého zákalu a ďalej u pacientov s vekom podmienenou degeneráciou makuly.

Cena: 

  • Balenie 30 tabliet: 17 €
  • Balenie 90 tabliet: 43 €

Očné kvapky Hyal-Drop

OCP oční kapky Hyal-Drop

Očné kvapky Hyal-Drop zvlhčujú povrch očí, príjemne oči osviežujú, upokojujú a prináša dlhotrvajúci pocit úľavy od ťažkostí spojených s nedostatočným zvlhčovaním očí. Sú vhodné aj na zvlhčenie kontaktných šošoviek, tak k ich opakovanému zvlhčovaniu počas nosenia. Objem 10 ml

Cena: 7 €

Očné kvapky Artelac Rebalance 

Očné kvapky Artelac Rebalance

Očné kvapky Artelac Rebalance zmierňuje a ukľudňuje pretrvávajúce symptómy suchého oka v dôsledku chronického nedostatku sĺz. Pomáha zastaviť kaskádu symptómov suchého oka, zvlhčí oko a chráni povrch oka.

Cena: 4 

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu doklad o kúpe. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín. 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu doklad o kúpe. Príjemca eviduje tržby v zjednodušenom režime, tzn. je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane najneskôr do 5 dní.