Chcem sa objednať

Tovar na predaj

Pre zaistenie komplexnej očnej starostlivosti je po novom súčasťou našej ponuky aj predaj sortimentu tovaru, ktorý súvisí s našou zdravotnou starostlivosťou.

Všetky výrobky sú ihneď na predaj na recepcii Očného centra Sokolík.

Macushield

Macushield

Doplnok stravy, ktorý obsahuje tri makulárne karotenoidy na podporu zraku: Luteín, Zeaxantín a Mezo-Zeaxantín. Overený patentovaný preparát na ochranu sietnice v centrálnej časti makuly. Vhodný pred a po operácii sivého zákalu a ďalej u pacientov s vekom podmienenou degeneráciou makuly.

Cena: 

  • Balenie 30 tabliet: 17 €
  • Balenie 90 tabliet: 43 €


Očné kvapky HYLO-FRESH

Sokolík očné kvapky Hylo-fresh 

Zvlhčujúce očné kvapky s Euphrasiou k liečbe červených a páliacich očí, nadmerného slzenia, opuchov a začervenania očných viečok. Zmierňuje podráždenie očí spôsobené vplyvmi z vonkajšieho prostredia (práca s počítačom, suchá klíma, slnečné žiarenie, prašné prostredie alebo nosenie kontaktných šošoviek). Objem: 10 ml

Cena: 7 EUR

 

Posiforlid očná maska

Sokolík Posiforlid očná maska

Samoohrievacia maska na oči pri liečbe zápalov okraja mihalníc (blefaritis) a funkčných porúch (Meibomových) žliaz na okraji mihalníc, tzv. očného jačmeňa a vnútorného jačmeňa. Vyhrievanie očných viečok napomáhá skvapalneniu sekrétu a podporuje krvný obeh na okrajoch očných viečok, čo je veľmi dôležité pre obnovenie funkcie Meibomových žliaz.

Cena: 14 EUR  

 

Predaj vybraných produktov sa riadi zákonom č. 56/2018 o posudzovaní zhody výrobku, sprístupňovaní určeného výrobku na trhu a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu doklad o kúpe. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín. 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu doklad o kúpe. Príjemca eviduje tržby v zjednodušenom režime, tzn. je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane najneskôr do 5 dní.

konzultace