PREVÁDZKA NEOBMEDZENÁ

Chcem sa objednať

Vnútroočné šošovky

Očné centrum Sokolík už dlhú dobu spolupracuje s americkým výrobcom vnútroočných šošoviek Lenstec, ktorý je ako jedna z mála svetových firiem držiteľom certifikátu FDA - americkej organizácie zodpovedné za ochranu verejného zdravia a bezpečnosti výrobkov.

Prémiové šošovky spoločnosti Lenstec sú vyrobené z najkvalitnejších, dlhodobo preverených biokompatibilných materiálov.

Najpresnejšie videnie

Vnútroočnej šošovky spoločnosti Lenstec navyše majú, ako jediné na svete, odstupňovanie po 0,25 dioptriách.

Toto odstupňovanie po 0,25 dioptriách sa už dlhú dobu bežne používa pre okuliarové sklá a kontaktné šošovky a v súčasnosti, zásluhou pokrokovej technológie spoločnosti Lenstec, je táto možnosť konečne dostupná aj pre vnútroočné šošovky.

Vysoká presnosť pri výrobe a odstupňovanie jednotlivých dioptrií napomáha tomu, aby Vaše pooperačné videnie bolo čo najlepšie.

Zároveň vďaka špeciálnemu technologickému postupu výroby sú dosahované výrobné tolerancie vnútroočných šošoviek ± 0,11 dioptrie, pričom štandard požadovaný ISO normou dosahovaný pri výrobe vnútroočných šošoviek ostatnými výrobcami je ± 0,4 dioptrie.

Všetky vnútroočné šošovky používané v Očným centre Sokolík možno implantovať veľmi malým rezom (približne 2,2 mm), čo umožňuje rýchle a bezpečné hojenie.